Co Stasiu lubi najbardziej oprócz kąpieli?
Suszeeeenie włosów!  :P O tak! Domowe SPA najlepsze jest. Po za tym tę bujną czuprynę trzeba porządnie wysuszyć.

Ogólnie nasz wojownik ma się całkiem nieźle. Co prawda walka z przełykaniem wciąż trwa, ale Stach – znany smakosz i amator takich przypraw jak czosnek, świeży imbir czy nawet curry – nie poddaje się ;) I choćby to miała być tylko jedna łyżeczka, musi sprawdzić czy dzisiejszy obiadek udał się mamie.

Po za tym, styczeń upływa pod znakiem czekania. Za miesiąc będzie kolejny zastrzyk, w ciągu dwóch tygodni powinno dotrzeć specjalne krzesełko z podparciem pleców i główki do bezpiecznego treningu siedzenia, a w najbliższych dniach będzie gotowa nowa ulotka o przekazaniu 1%.
Dlatego już teraz, drodzy Przyjaciele Stasia, zwracamy się do Was z pytaniem i prośbą o pomoc w rozprowadzeniu ulotek. Czy pomożecie nam dotrzeć z wiadomością o Stasiowej misji do tych osób, które nie korzystają z fejsbuka? Jeśli jesteście chętni, czekamy na wiadomości z adresem pocztowym i orientacyjną ilością sztuk – piszcie przez stronę Stasia na fb lub na skrzynkę: fundacja@przyjaciele-stasia.com – Wiemy, skądinąd że niektórzy już są w gotowości Emotikon wink

Tymczasem ślemy ciepłe przytulasy, żeby ogrzać Wam zimowe wieczory i pozdrowienia od Staszka <3Staś kom2 Stas kom